“Motër e vlla” publikohet nga Blero dhe Lule Mustafa

Dy këngëtarët e njohur të skenës shqiptare, Blero dhe Lule Mustafa kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri.

“Motër e vlla” titullohet dueti i Bleros dhe Lules, të cilin e kanë publikuar edhe me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur, Besim Buzuku (Chipsi).

Kjo këngë ka një tekst mjaft emocinues që shfaq dashurinë mes motrës dhe vëllait./21Media

 

Lajmet “Motër e vlla” publikohet nga Blero dhe Lule Mustafa >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!