Portreti familjar i Albatrit Muqiqit

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Karshi punës ata mundohen që kohën më të madhe ta kalojnë me fëmijët.Këto ditë të nxehta familja Muqiqi janë duke i kaluar në Ulqin.

Nga atje Egzona ka publikuar një fotografi të bukur familjare.

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Muqiqi janë një prej çifteve më të diskutuara për publikun./21Media

Lajmet Portreti familjar i Albatrit Muqiqit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!