Festë në familjen e Bekim Jasharit

Në familjen e ish-kryetarit të Skënderajt, Bekim Jasharit dje kishe festë. Vajza e tij e vetme Feridja festoi ditëlindjen.

Bekimi për ta uruar vajzën zgjodhi fjalët më të mira, teksa publikoi edhe disa fotografi.

“Urime ditëlindjen gëzimi ynë i parë! Shëndet e shumë suksese në jetë”, ka shkruar Bekimi në Facebook.

Kujtojmë që, Bekimi është baba i katër fëmijëve, tre djemve dhe një vajze./21Media

Lajmet Festë në familjen e Bekim Jasharit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!