Mësohet data e lansimit të duetit nga Ledri Vula dhe Ardian Bujupi

Ledri Vula dhe Ardian Bujupi nuk e kanë ndërmend të ndalen me projekte të reja muzikore.

Ata së fundmi kanë paralajmëruar se kanë finalizuar këngën e re që mban titullin “Gelato”.

Bashkëpunimi i parë mes tyre do të publikohet më 1 korrik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Kujtojmë se, pak kohë pas publikimit të këngës “Monaco”, Ledri solli bashkëpunimin me reperin e njohur Lluni.

Ndërsa, Ardian Bujupi pak kohë pas publikimit të këngës”Lotto”, solli bashkëpunimin me reperin Noizy./21Media

Lajmet Mësohet data e lansimit të duetit nga Ledri Vula dhe Ardian Bujupi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!