Qytetarët e Rahovecit ftohen në diskutim publik për projekt-buxhetin e vitit 2023

Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Rahovecit, Defrim Kafexhiu, anëtarët e Komitetit për Politikë dhe Financa të po këtij kuvendi dhe zyra për informim e komunës, organizojnë diskutim publik për projekt-buxhetin e vitit 2023.

Të drejtë pjesëmarrjeje kanë të gjithë qytetarët e Rahovecit pa dallim, teksa mbledhja fillon në orën 10:00.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!