Shkurte Gashi, Bardhi dhe Nora Istrefi vijnë në bashkëpunim

Shkurte Gashi, Nora Istrefi dhe Bardhi kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Ky bashkëpunim i tyre është konfirmuar përmes një fotografie që është postuar në Instagram, ku bëhet e ditur se kënga do të publikohet shumë shpejt.

Ende nuk është zbuluar data e publikimit apo si do të jetë titulli i kësaj kënge të re.

Ky është bashkëpunimi i parë mes këtyre tre artistëve./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AVD Digital (@avddigital)

Lajmet Shkurte Gashi, Bardhi dhe Nora Istrefi vijnë në bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!