Ministri Peci takon homologun gjerman, potencon rëndësinë e përkrahjes së BE-së për sektorin bujqësor

Në kuadër të vizitës zyrtare të cilën po e realizon në Berlin, Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci zhvilloi një takim multilateral me Ministrin e Ministrisë Federale së Ushqimit dhe Bujqësisë së Gjermanisë, Cem Ozdemir, Ministren e Bujqësisë së Republikës së Shqipërisë, Frida Krifca si dhe Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave të Maqedonisë së…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!