Ronela tregon se kur do ta publikojë këngën e saj të parë në italisht

Këngëtarja Ronela Hajati ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor që ka finalizuar.

Kësaj radhe artistja do sjellë një këngë në gjuhën italiane.

Në Instagram, Ronela ka treguar titullin e këngës dhe datën e publikimit.

Kënga e parë e saj në gjuhën italiane mban titullin “Caramel” dhe del më 1 korrik.

Këngëtarja ka treguar edhe pak nga pamja e saj në videoklipin e ri./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Lajmet Ronela tregon se kur do ta publikojë këngën e saj të parë në italisht >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!