Me fjalët më të mira Adelina Berisha uron Edita Sopjanin për lindjen e djalit

Këngëtarja dhe moderatorja, Edita Sopjani njoftoi se është bërë nënë . Ajo solli në jetë një djalë.

Edita pranoi urime nga njdekësit e saj në rrjetet sociale, e ndër ta ran ë sy edhe urimi i koleges dhe familjares së saj Adelina Berisha.

Në postin ku ku Edita njoftoi për lindjen e djalit, Adelina shkroi fjalët më të mira.

“Urime zemrushe, me jete te gjate dhe te lumture ishalla”, shkroi ajo/21Media

Lajmet Me fjalët më të mira Adelina Berisha uron Edita Sopjanin për lindjen e djalit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!