Lori: Tani nuk gëzohemi për çdo gjë

Këngëtarja e njohur, shqiptare, Loreta Kaçka-Lori ia ndreqi ditën e diele shikuesve të emisionit n’Maje t’Gjuhës.

Me ëmbëlsinë dhe dashurinë që e përçon tek të tjerët, Lori u shpreh se pandemia ka ndikuar te lidhjet mes njerëzve.

“Përpara jemi gëzuar më shumë, tani nuk gëzohemi për çdo gjë. Ndihemi bosh, pandemia ka luajtur shumë rol”, tha ndër tjera Lori./21Media

Lajmet Lori: Tani nuk gëzohemi për çdo gjë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!