Mësohet data e lansimit të duetit nga Elvana Gjata dhe Dhurata Dora

Dy këngëtaret e njohura, Elvana Gjata dhe Dhurata Dora kanë konfirmuar se do të sjellin një këngë bashkë.

Projekti tashmë është finalizuar dhe është gati për publikim.

Përmes disa fotografive të shkrepura nga xhirimet e videoklipit të cilat këngëtaret i kanë postuar në Instagram, kanë kanë zbuluar se të enjten në 23:59 do të publikojnë këngën e tyre bashkëpunim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Dy këngëtaret shihen të veshura me fustane të zeza transparente, duke zbuluar një pjesë të barkut dhe dekoltesë. Ato duken njëjtë me grimin dhe flokët./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Lajmet Mësohet data e lansimit të duetit nga Elvana Gjata dhe Dhurata Dora >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!