Peci flet për arrestimin e asamblistit të VV-së në dyshimet për keqpërdorim me subvencione

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci tha se arrestimet e këtyre zyrtarëve janë bërë aq të shpeshta sa nuk e dinë nëse mund të reagojnë çdoherë. Duke iu përgjigjur kritikës së deputetit të LDK-së, Armend Zemaj se nuk pati reagim nga institucionet për arrestimin e djeshëm të asambilisti të Lëvizjes Vetëvendosje në dyshim për keqpërdorim për subvencione…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!