Nora, Bardhi dhe Shkurta në bashkëpunim

Artistët e njohur dhe mjaft të dashur nga publiku, Bardhi, Nora Istrefi dhe Shkurte Gashi janë bërë bashkë për të sjellë një këngë diçka të bukur për fansat.

Këngëtarët së shpejti do të publikojnë bashkëpunimin, i cili me gjasë do të titullohet “Mama mia”.

Kjo u kuptua sot nga një postim i Bardhit, i cili publikoi në instagram në imazh të bukur me Norën dhe Shkurtën. ““MAMA MIA” ❤ #comingsoon”, shkroi ai në instagram, ku po merr pëlqime dhe komente të shumta./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Lajmet Nora, Bardhi dhe Shkurta në bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!