Motrat Mustafa publikuan këngën “Tri ditë dasëm”

Motrat Mustafa publikuan projektin e paralajmëruar.

Kënga titullohet “Tri ditë dasëm”, të cilin e lansuan me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Në këtë projekt ka marrë pjesë edhe këngëtari Dior Marevci.

Kënga “Tri ditë dasëm” u publikua pikërisht në sezonën kur në trojet shqiptare organizohen dasma dhe ahengje të shumta familjare./21Media

Lajmet Motrat Mustafa publikuan këngën “Tri ditë dasëm” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!