Sonte publikohet bashkëpunimi i Butrintit dhe Kidës

Sonte në orën 23:59 dy këngëtarët e njohur dhe të dashur për publikun, Butrint Imeri dhe Orhidea Latifi-Kida do ta publikojnë bashkëpunimin.

Lajmin e ka bërë të ditur të premten Butrinti përmes një postimi në instagram, me ç’rast ka etiketuar edhe Kidën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Butrint Imerit është “Pare”, në bashkëpunim me Tayna-n dhe Mozzik-un. Ndërkaq, projekti i fundit i Orhidea Latifit-Kidës është “Luje belin”, në bashkëpunim me Dafina Zeqirin./21Media

Lajmet Sonte publikohet bashkëpunimi i Butrintit dhe Kidës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!