Tayna dhe Azet vijnë me “Tequila”

Reperi Azet dhe Tayna kanë lansuar projektin më të ri “Tequila”.

Ky është bashkëpunimi i dytë i dyshes, pas “Ti Harro”, një projekt i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Për tekstin e vijën melodike janë përkujdesur vet protagonistët në bashkëpunim me Mumën e video është realizuar nga Secuenca.

Kënga u prit mirë. Ndjekësit e kanë cilësuar si një hit të padiskutueshëm.

Këngën e gjeni në çdo platformë digjitale./21Media

Lajmet Tayna dhe Azet vijnë me “Tequila” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!