Aksident mes një veture e një traktori në fshatin Fortesë të Rahovecit

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Fortesë të Rahovecit.

Rahoveci.info ka siguruar pamje pak pas momentit, teksa siç edhe mund të shihni janë krijuar kolona të gjata.

Ne do t’ju informojmë për çdo informacion të ri, teksa shpresojmë që të jetë pa lëndime.

Lajmet Aksident mes një veture e një traktori në fshatin Fortesë të Rahovecit >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!