Ganimete Musliu del në terren në Vushtrri, shikon nga afër punën e bujqve

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, edhe këtë vikend ka dalë në teren ku ka parë nga afër punën e bujqve të Vushtrrisë. Konkretisht ajo së bashku me drejtorin e Bujqësisë në komunën e Vushtrrisë kanë vizituar fshatin Druar ku janë takuar me bujqit atje. Postimi i saj: Këtë fundjavë zgjodhem të ju prezantojmë punën dhe djersen e bujqëve dhe fermerve nga Vushtrria. Bashkë me Drejtorin Ergin Sungur…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!