Mësohet data e lansimit të këngës së re të Don Xhon

Rap-artisti nga Drenica, Xhonatan Isufi i njohur me emrin skenik, Don Xhon, ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

“Katile”, mban titullin kënga e tij e re që do të publikohet më 7 korrik.

Vajza që do të jetë në krahët e reperit si protagoniste në videoklip është aktorja e modelja shqiptare, Megi Pojani.

“Vera fillon edhe mbaron me 07.07.2022, 23:59”, ka shkruar reperi krahas fotografisë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

Ndryshe, “Crypto” mbetet projekti i fundit muzikor nga Don Xhoni. Kënga është publikuar më 12 mars dhe deri tani ka arritur mbi 10 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Mësohet data e lansimit të këngës së re të Don Xhon >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!