Publikohet kënga “AM/PM” nga Kida dhe Butrint Imeri

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar, dy këngëtarët e njohur Butrint Imeri dhe Orhidea Latifi-Kida, kanë publikuar këngën e re në mesnatën e së shtunës (2 korrik).

“AM/PM”, mban titullin bashkëpunimi i tyre i dytë.

Producent i këngës “AM/PM” është Çelik Lipa.

Vitin e kaluar Kida dhe Butrinti bashkë me reperin Ledri Vula publikuan këngën “Dale” që ishte një nga hitet e verës 2021.

Kënga ka arritur mbi 100 mijë klikime në Youtube./21Media

 

Lajmet Publikohet kënga “AM/PM” nga Kida dhe Butrint Imeri >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!