Detaje të reja rreth aksidentit në Fortesë

Rahoveci.info pak më parë raportoi për një aksident që ka ndodhur në fshatin Fortesë të Rahovecit.

Aksident mes një veture e një traktori në fshatin Fortesë të Rahovecit

Sipas RahoPress, një person ka mbetur i lënduar.

Ne do t’ju raportojmë sërish për çdo informacion tjetër të ri lidhur me këtë aksident dhe jo vetëm.

Veturën e huaj e shiti për 600 euro në Rahovec, kush është 31-vjeçari që po kërkohet nga Policia?

Lajmet Detaje të reja rreth aksidentit në Fortesë >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!