Ylli dhe Dafina ndezën skenën e Alba Festivalit

Alba Festival më 2 korrik hapi dyert për edicionin e radhës. Skenën e festivalit që edhe sivjet mblodhi shumë artistë të famshmëm shqiptarë, e ndezën edhe Yll Limani dhe Dafina Zeqiri.

Në faqen zyrtare të festivalit janë publikuar pamje nga performancat e tyre të zjarrta.

Dyshja kënduan hitet e tyre të mëdha dhe atmosferën e dëshmuan edhe videot në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by alba Festival (@albafestival)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by alba Festival (@albafestival)

Kujtojmë që, mbrëmë kanë performuar edhe Butrint Imeri, Tayna, Dardan, Dj Regard./21Media

Lajmet Ylli dhe Dafina ndezën skenën e Alba Festivalit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!