Peci: Po më bullizojnë e përqeshin për mbiemrin tim, s’po e shohin punën time

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka reaguar ndaj përdorimit të mbiemrit të tij në aspektin negativ. Ai tha se disa nga mediat nuk po e shohin punën e tij si ministër duke e mbuluar me raportim seksist. I pari i MBZHR-së shtoi se ndjehet keq kur mbiemri i tij përdoret në aspektin pezhorativ. “Prej disa kohësh, në disa prej mediave online…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!