Peci: Fëmijët e mi po bullizohen në shkollë për shkak të mbiemrit

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Faton Peci, ka thënë se fëmijët e tij po bullizohen në shkollë për shkak të mbiemrit. Peci në një intervistë për Kanal 10 tha stigmatizimi i fëmijëve të tij në shkollë është gjëja që e ka prekur atë më së shumti. “Më ka preokupuar edhe që dy fëmijët e mij në shkollë kanë filluar të stigmatizohen për shkak se kujt janë dhe cfarë mbiemri mbajnë.

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!