“Albana” kënga e Erës që nuk u lansua asnjëherë

Këngëtarja Era Istrefi së fundmi ishte e ftuar në një program televiziv në Shqipëri.

Era zbuloi shumëçka për vetën, të rejat e fundit e madje dhe këngën që nuk u publikua kurrë.

“Albana” është kënga të cilën Era e ka punuar mas Kupës së Botës 2018, por që të njëjtën nuk e ka publikuar asnjëherë.

“Albana’ osht nder kangt e mija favorite qe e kom bo direkt mas WorldCup2018 po qe skom mujt me lansu deri tash. Osht shume special per mu edhe deshta me nda me juve”, shkroi Era./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Së fundmi, Era lansoi “TKRKT”, projekt i cili u prit mirë nga audienca./21Media

Lajmet “Albana” kënga e Erës që nuk u lansua asnjëherë >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!