Lajmi i fundit: Tërmet në Maqedoni të Veriut

Tërmet në Maqedoni të Veriut.

Në Prilep të Maqedonisë së Veriut sot ka ndodhur një tërmet me shkallë 3.3 rihter.

Epiqendra e tij ishte rreth 30 kilometra nga Prilepi, transmeton KlanKosova.

Dridhjet janë ndjerë deri në Shkup, deri më tani nuk dihet për të lënduar dhe dëme materiale./alsatm

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!