Popi Kola uron Arilenën për ditëlindje: Shkëlqimi i syve tu, është forca ime

Sot(17 korrik), Arlina Ara feston ditëlindjen e 24-të.

I dashuri i saj, Popi Kola i ka bërë asaj urimin më të veçantë.

“Shkëlqimi i syve të tu, është përjetësisht dobësia dhe forca ime më e madhe! Happy Birthday KIDO, dritë e syrit tim!”, shkroi ai ngjitur më një fotografi të dyshes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Popi Kola (@popikola)

Me rastin e ditëlindjes, Arilena pranoi urime të shumta.

Ajo gëzon një karrierë artistike tash e sa vjet falë punës së palodhshme e artit që krijon./21Media

Lajmet Popi Kola uron Arilenën për ditëlindje: Shkëlqimi i syve tu, është forca ime >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!