Emina Çunmulaj shijon pushimet në Ulqin

Dashurinë që e ka për vendlindjen e shpreh në mënyra të ndryshme gjatë gjithë kohës. Bëhet fjalë për modelen e njohur, Emina Çunmulaj, e cila ka filluar pushimet në vendin më të veçantë për të në Mal të Zi muajin e kaluar.

Ajo bashkë me tre fëmijët e saj janë duke i shijuar ditët në bukurinë magjepse të Ulqinit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, janë prindër të tre fëmijëve./21Media

Lajmet Emina Çunmulaj shijon pushimet në Ulqin >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!