Rita publikon prapaskenat e klipit të këngës “Ja me hater ja me zor”

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, këtë javë publikuan remixin e këngës mjaft të dashur nga publiku.

Bëhet fjalë për këngën “Ja me hater ja me zor”, të cilën artistët e publikuan me videoklip, në të cilin padyshim se vëmendje me dukjen e saj ka rrëmbyer Rita.

Disa pamje nga prapaskenat e xhirimit të klipit Rita sot i ka publikuar në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fidan Gashi (@fidangashiiiii)

Lajmet Rita publikon prapaskenat e klipit të këngës “Ja me hater ja me zor” >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!