Sabri Fejzullahu uron vajzën: Sydetja e babit

Në familjen e këngëtarit, të njohur Sabri Fejzullahut sot ka arsye për festë, pasi që vajza e saj, Adelina feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë Sabriu ka uruar vajzën me fjalët me të bukura, duke iu drejtuar asaj me, “Sydetja e babit”.

“Sydetja e babit, Adelina e babit . I bëfshe 100 me shëndet e mirësi të botës. Të don shumë babi”, ka shkruar Sabriu poshtë fotografisë së publikuar në Intsgaram.

 Kujtojmë se, Sabri Fejzullahu është baba i katër fëmijëve, dy vajzave dhe dy djemve./21Media

Lajmet Sabri Fejzullahu uron vajzën: Sydetja e babit >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!