“Sahara” publikohet nga Alban Ramosaj

Artisti Alban Ramosaj ashtu siç ka paraljmëruar ditë më parë sot ka publikuar këngën e tij të re.

“Sahara” titullohet projekti i ri i Albanit që e publikoi edhe me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur vet Albani. Marko Polo është producent, i cili ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin.

“Love Letter (N’Tiranë Prej Berlini)” është projekti i fundit i Albanit, që u publikua në muajin maj./21Media

Lajmet “Sahara” publikohet nga Alban Ramosaj >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!