Dafina Zeqiri thyen dhëmbin pas koncertit

Këngëtarët e skenës shqiptare sezona e verës i gjen të angazhuar me koncerte të shumta.

E shpesh ndodh që artistët përballen me situata të ndryshme gjatë performancave të tyre në koncerte. Këngëtares së njohur, Dafina Zeqirit i ndodhi e papritura pas koncertit.

Ajo përmes një postimi në Intsagram ka treguar se pas koncertit Dafina e ka thyer dhëmbin e saj.

“Kur e thyen dhëmbin pas koncertit… Çfarë thënie ka, a thua?”, është mbishkrimi që Dafina e la mbi foton e publikuar në Instastory.

Projekti “Malli” është projekti i fundit i Dafinës që është publikuar më 8 korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur 3 milionë e 356 mijë 613 klikime./21Media

Lajmet Dafina Zeqiri thyen dhëmbin pas koncertit >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!