Kovaçevski nga Brukseli: Sot është ditë historike për ne

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka mbajtur fjalimin e tij në konferencën e parë ndërqeveritare me Bashkimin Evropian.

Ai ka thënë se sot është një ditë historike për Maqedoninë e Veriut, e shumëpritur dhe e merituar, njofton Klankosova.tv.

Lajmet Kovaçevski nga Brukseli: Sot është ditë historike për ne >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!