Lajm i rëndësishëm nga “Trafiku Urban” për qytetarët, ky është vendimi i fundit

Duke filluar nga nesër qytetarët e Prishtinës do të mund të përdorin autubusët e “Trafikut Urban” deri në orën 24.

Këtë vendin sapo e ka marrë kryetari i Prishtinës, Përparim Rama

“Miratohet vendimi për zgjatjen e orarit të qarkullimit të autobusëve NPL “Trafiku Urban” SH.A, 1,1A, 3 dhe 4, deri në orën 24”, thuhet në vendimin e nënshkruar nga kryetari Përparim Rama, një kopje të cilit e posedon ORAinfo.

Kujtojmë se deri më tani orari i qarullimit të autobusëve të Trafikut Urban ka qenë deri në orën 22. /ORAinfo/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!