Rozana Radi: Kam hequr 10 kilogramë për dy muaj

Këngëtarja Rozana Radi duke iu përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë ndjekësit në Instagram, ka treguar se ka humbur 10 kilogramë.

Këto kilogramë Rozana ka zbuluar se i ka humbur brenda dy muajve.

“Kam hequr 10 kilogramë këto dy muaj”, ka thënë Rozi. Veç kësaj këngëtarja ka treguar edhe mënyrën se si ka arritur t’i humb 12 kilogramë.

“Eliminova bukën, brumërat, ëmbëlsirat, të skuqurat. Mbylla darkën në orën 19:00 dhe alkoolin (por unë nuk jam alkool dashëse) ndonjë gotë vere ose birrë tani në verë e pi në fundjavë”, tha më tej ajo.

Në maj të këtij vitit Rozana solli bashkëpunimin “Serenata” me Stine./21Media 

Lajmet Rozana Radi: Kam hequr 10 kilogramë për dy muaj >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!