Dalin rezultatet e Konkursit për anëtar të bordit të “EKO Regjionit” nga Rahoveci

Rahoveciani e vazhdon traditën në Zvicër, kjo është bashqja e tij për lakmi atje

Lajmet Dalin rezultatet e Konkursit për anëtar të bordit të “EKO Regjionit” nga Rahoveci >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!