Publikohet kënga “Bijat” nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli

Nënë e bijë, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli, kanë publikuar sonte një projekt të ri muzikor.

“Bijat” titullohet kënga e tyre e re, që vjen shoqëruar me videoklip.

Ato kësaj radhe kanë sjellë një këngë ritmike.

Kujtojmë se në muajin maj të këtij viti, nënë e bijë sollën këngën me titull “Si dy nana”./21Media

 

Lajmet Publikohet kënga “Bijat” nga Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!