Publikohet “Valle” nga Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati sonte publikoi projektin e paralajmëruar.

“Valle” titullohet kënga, të cilën artistja e publikoi me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar Ronela, për muzikën janë përkujdesur Ronela Hajati, Marko Polo dhe Tull Production.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga FullMoon Production./21Media

Lajmet Publikohet “Valle” nga Ronela Hajati >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!