Bardhi lanson bashkëpunimin e ri

Derisa po e shijon suksesin e bashkëpunimit “Mama Mia”, Bardhi ka publikuar edhe një projekt të ri muzikor.

“Ola Bonita”, mban titullin kënga e re nga Bardhi që është në bashkëpunim me artistin Belah.

Kjo këngë është shoqëruar me videoklip, për çka është është përkujdesur produksioni XL Films.

Ndryshe, kënga “Mama Mia”, bashkëpunimi i Bardhit me Shkurte Gashin dhe Nora Istrefin numëron mbi pesë milionë shikime në YouTube./21Media

Lajmet Bardhi lanson bashkëpunimin e ri >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!