Dhurata sjell “adrenalinë” me reperin gjerman

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Dhurata Dora sonte publikoi bashkëpunimin e paralajmëruar me reperin gjerman, Luciano.

Kënga titullohet “Adrenalina”, të cilën artistët e kanë publikuar me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin e këngës janë përkujdesur: Dhurata, Luciano dhe Ellinell. Ndërkaq, për videoklipin është kujdesur Fati.tv.

“Adrenalina” është publikuar pas bashkëpunimit të suksesshëm “Gajde” të Dhurata Dorës me Elvana Gjatën./21Media

Lajmet Dhurata sjell “adrenalinë” me reperin gjerman >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!