Lori publikoi këngën e re “Du me t’pa”

Këngëtarja e njohur, Loreta Kaçka-Lori, ka publikuar një projekt të ri muzikor.

“Du me t’pa”, mban titullin kënga e re nga Lori, që vjen e shoqëruar me videoklip.

Për muzikën, orkestrimin dhe tekstin është përkujdesur Miti Geci./21Media

Lajmet Lori publikoi këngën e re “Du me t’pa” >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!