Vjen në jetë vajza e Taulant Xhakës

Futbollisti Taulant Xhaka sot është bërë baba për herë të dytë.

Taulanti dhe Arbnora mirëpritën vajzën e tyre, të cilës ia kanë vënë emrin Maleya.

Lajmi u bë i ditur nga çifti në Instagram me një fotografi të vogëlushes së tyre.

“Jemi më shumë se të bekuar. Të duam Maleya, 23.07.2022”, kanë shkruar krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Kujtojmë që Taulanti dhe Arbnora kurorëzuan dashurinë në janar të vitit 2020, ndërsa në mars të atij viti u bën prindër për herë të parë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Lajmet Vjen në jetë vajza e Taulant Xhakës >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!