Dafina jep lajmin e shumëpritur

Këngëtarja, Dafina Zeqiri ka dhënë një lajm lajm të mrrekullueshëm për fansat e saj.

Ajo ka njoftusr se javën që vjen do xhirojë këngën e cila u bë virale në TikTok. Dafina nuk ka dhënë detaje tjera rreth këtij projekti.

Projekt muzikor quhet ‘Dhimbje’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Projekti “Malli” është projekti i fundit i Dafinës që është publikuar më 8 korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur 3 milionë e 356 mijë 613 klikime./21Media

Lajmet Dafina jep lajmin e shumëpritur >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!