Erëra të forta, shi e breshër në Skënderaj, Mitrovicë e Zubin Potok

Pas një periudhe në vend janë kthyer reshjet e shiut e breshëri.

Në Klinë të Epërme në Skenderaj kanë filluar erëra të forta dhe breshër i madh.

‘Meteo Ballkan’ ka publikuar videon ku shihen reshjet e shiut e breshërit.

Erëra të forta e kanë përfshirë edhe Mitrovicën.

Përgjatë kësaj jave vendi është goditur nga një valë e nxehtit ku temperatura kanë shkuar deri 38 gradë celcius.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!