Qeqa Krelani ekskluzivisht për RTV21 thotë se është beqare

Gazetarja e sportit, Qeqa Krelani, vazhdon të jetë shumë e komentuar, jo vetëm për deklaratat e saj, por edhe për jetën private. Ajo gjatë një interviste për Rahovci.info ekskluzivisht deklaroi se nuk është në lidhje dashurie.

Qeqa fillimisht hezitoi t’i përgjigjet pyetjes së gazetarit duke thënë se për të është shumë e rëndësishme të jetë e lumtur dhe të gëzojë shëndet të plotë. Por, në fund pas insistimeve të gazetarit, Qeqa pranoi se është beqare.

Ajo tutje u shpreh se partnerin nuk e do të bukur, por ta ketë trupin e sportistit./21Media

Lajmet Qeqa Krelani ekskluzivisht për Rahovci.info thotë se është beqare >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!