Së paku një i vdekur e pesë të plagosur në Renton të Washingtonit

Të paktën një person ka mbetur i vrarë dhe pesë të tjerë të plagosur në Renton të Washingtonit, ka bërë të ditur policia amerikane.

Zëdhënësja e policisë së Tenton, Sandra Havlik, tha se pas mbërritjes së njësiteve policore, u gjet një person i vdekur teksa raportet fillestar tregojnë se armën e përdori më shumë se një person, shkruan CNN, transmeton Klankosova.tv.

Deri te vrasja, sipas policisë, dyshohet të ketë ardhur pas një zënke që ndodhi në një tubim të madh në qendër të qytetit Renton të Ëashingtonit.

Lajmet Së paku një i vdekur e pesë të plagosur në Renton të Washingtonit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!