Donika Gërvalla prezanton nesër dy projekte që lidhen me diasporën

Ministrja Gërvalla prezanton nesër dy projekte që lidhen me diasporën.

Dy projekte të cilat lidhen me diasporën, bëhet e ditur se do të prezantohen nesër, nga ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla.

Kjo pritet të bëhet përmes një adresimi për media, në të cilën ministrja Donika Gërvalla, do jetë e shoqëruar edhe nga zëvendësministrja e Punëve të Jashtme, Liza Gashi.

Sipas një njoftimi të lëshuar nga divizioni për komunikim publik nga MPJD, konferenca është paraparë të mbahet të martën në ora 11.oo.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!