Morena Taraku i rregullon varrin qenit dhe i shkruan fjalë prekëse

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, ditë më parë dha lajmin se qeni i saj i dashur, Boo Moi, kishte ngordhur me ç’rast zemra e saj ishte thyer ngase ajo ka pasur një lidhje shumë të veçantë me të.

Kurse sot, Morena publikoi në InstaStory një fotografi varrit, që ia kishte rregulluar Boo Moit dy ditë pas ngordhjes.

“Të kam dashur krejt jetën tënde, do më mungosh tërë jetën time. Nuk do të harroj, do takohemi në qiell. Ndërkohë, në fotografinë e shpërndarë në InstaStory, bukuroshja me prejardhje nga Peja shkruante: “Mirupafshim engjël, qëndro i sigurtë”, ka shkruar Morena në epitafin e varrit./21Media

Lajmet Morena Taraku i rregullon varrin qenit dhe i shkruan fjalë prekëse >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!