Shtëpia e mbrapsht, atraksion turistik (VIDEO)

Në Mbretërinë e Bashkuar u rihapen shtëpitë që u ndërtuan në mënyrë unike si të përmbysura pas lehtësimit të masave pandemike.

Shtëpitë e tillë i tërhoqën shumë vizitorët të cilët kërkonin vazhdimisht këshillat se si të bëjnë fotot nga përfaqësuesit e këtyre shtëpive.

Hyrja brenda këtyre shtëpive kushton 5 funta dhe të njëjtat janë të hapura në çdo ditë të javës nga ora 10.oo deri në 20:oo.

Lajmet Shtëpia e mbrapsht, atraksion turistik (VIDEO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!