Aksident i rëndë në Rahovec

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak qastesh afër rrethrotullimit në dalje të Rahovecit (Afër Bërnjakës).

Sipas raportimeve nga ndjekësit e faqes tonë, aksidentit ndodhi mes një veture dhe një mini-kamioni.

Raportohet për të lënduar.

Raho Gazeta do të ju mbajë të informuar në vazhdim.

Lajmi do të përditësohet sapo të kemi informata tjera…

Lajmet Aksident i rëndë në Rahovec >> Portal lajmesh nga Gjakova dhe Rahoveci.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!